Cenię ja za fachowość, takt i empatię.

Umowa z p. Anną dotyczyła aranżacji łazienek, holu i salonu. Każdy z projektów poprzedziły konsultacje, w tym wywiad dotyczący oczekiwań klienta, ustalenia zasad i zakresu prac, określono funkcjonalności pomieszczeń, sporządzono odpowiednią umowę.

Kontakt z P. Anią to miłe doświadczenie w urządzaniu domu. Dała się poznać jako osoba bardzo uczciwa, rzetelna, każdą aranżację przygotowywała w kilku wersjach, zawsze w umówionym terminie. Była dyspozycyjna – mając dobrą orientację w technologiach stosowanych w budownictwie (w materiałach budowlanych, wykończeniowych, dekoracyjnych), znając adresy hurtowni i sklepów – objeżdżała z nami te miejsca doradzając wybór. Udostępniła nam również mnóstwo katalogów z wyposażeniem wnętrz (od armatury łazienkowej, lampy,… po artykuły dekoracyjne) wskazując adresy sklepów i magazynów, gdzie dane materiały można było zakupić taniej.

Cenię ją nie tylko za fachowość, ale też za takt i empatię. Posiada bowiem umiejętność słuchania i dostosowywania projektów do oczekiwań klientów.

Polecam korzystanie z usług Pani Anny Berner Paluch

M. Grochowska

Comments are closed.