Stawia na pierwszym miejscu potrzeby klienta szukając dla niego najlepszych rozwiązań

Firma W&W Consulting Sp. z o.o. jako inwestor przebudowy i remontu zabytkowej Oficyny Pałacowej wchodzącej w skład XVI wiecznego Zespołu pałacowo-parkowego w Strudze, koło Szczawna Zdroju, podczas prac związanych z aranżacją wnętrz Restauracji Adelsbach, baru i Hotelu***Pałac Struga miała przyjemność współpracować z firmą new design.

Współpraca z new design obejmowała kompleksowe wykonanie aranżacji wnętrz w restauracji i hotelu z uwzględnieniem specyficznych wymagań związanych z zabytkowym charakterem obiektu. Firma new design zaprojektowała min. kolorystykę w całym obiekcie, dekorację okien i łóżek, wystrój i dekoracje w Sali konferencyjnej, zaprojektowała również łazienki w części hotelowej i toalety. Jest również autorem wzoru ułożonego z płytek na podłodze w restauracji. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i solidnie. Firma new design wykazała się pełnym profesjonalizmem, kreatywnością, starannością i rzetelnym podejściem do zadania.

New design to firma, która stawia na pierwszym miejscu potrzeby klienta, szukając dla niego najlepszych rozwiązań. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z uwagi na wysoką jakość proponowanych usług oraz profesjonalną obsługę. Polecamy new design jako solidnego i godnego zaufania partnera. Jednocześnie pragniemy podziękować za współpracę oraz mamy nadzieję na jej kontynuację w przyszłości.

 

Vice prezes

Agnieszka Chmura-Wieczorek

Comments are closed.