Końcowy efekt mnie oczarował

Poprosiłam o numer telefonu Pani Anny znajomych, którzy powierzyli Pani Annie zaprojektowanie wnętrza ich domu. Wynik był zachwycający, dlatego też bardzo zależało mi aby to właśnie Pani Anna zaprojektowała również wnętrze mojego domu.

Już na etapie tworzenia projektu współpraca z Panią Anią była bardzo satysfakcjonująca. Pani Ania cierpliwie zbierała informacje o moich, często mało sprecyzowanych, preferencjach dotyczących wyglądu poszczególnych pomieszczeń oraz proponowała konkretne rozwiązania. We współpracy z Panią Anią bardzo doceniam fakt, iż każdy projekt wykonywany jest nie tylko pod kątem m.in. właściwości projektowanego wnętrza, najnowszych rozwiązań technicznych, jego użyteczności pod względem praktycznym, lecz także w oparciu o sugestie i preferencje klienta. Końcowy projekt mnie oczarował. Zawierał wszelkie elementy o które prosiłam, zawarte w nowoczesnej i bardzo oryginalnej formie. Wszystkie rozwiązania zaproponowane w projekcie od razu przypadły mi do gustu.

W rezultacie, czuję się w swoim domu wyjątkowo dobrze, a mimo że mieszkam już w nim od jakiegoś czasu, do tej pory zachwycam się wyglądem łazienki oraz salonu z jadalnią.

Prowadzę sklep meblowy i dość często muszę zmieniać ekspozycje poszczególnych układów meblowych wraz z odpowiednimi dodatkami. Po zakończeniu remontu                    z pewnością poproszę Panią Annę o pomoc w zakresie projektu tych ekspozycji.

 

 

Zofia Malinowska

 

Comments are closed.